رد کردن لینک ها

سوالات متداول

1- اینی فای چیست؟

اینی فای – اولین درگاه پرداخت اینترنتی اینستاگرام، اپلیکشنی ساده و کاربردی برای میلیون ها کاربر ایرانی ست که از اینستاگرام به عنوان محلی برای ارایه و فروش محصولات خود استفاده می کنند.

مأموریت اینی فای، مدیریت کسب و کارهای کوچک می باشد.با استفاده از این اپلیکیشن امکان جمع آوری، تحلیل و بررسی وضعیت مالی، فروش، سهم بازار کسب و کارهای کوچک اینترنتی وجود دارد.

2- اینی فای چگونه کار می کند؟

پس از اینکه مشتری وارد صفحه فروشگاه اینستاگرام گردیده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کند، از طریق لینک بایو وارد صفحه اینی فای فروشگاه خواهد شد. اینی فای به راحتی مشتری را به درگاه آنلاین بانک متصل کرده و پس تکمیل خرید، یک پیامک به منظور اطلاع رسانی برای دارنده صفحه فروشگاه اینستاگرامی ارسال می کند.

فروشندگان با اینی فای تمام اطلاعات و ابزارها  مورد نیاز برای مدیریت فروش را یکجا در اختیار دارند. آنها می توانند از فروش ماهانه ، تعداد فروش های صورت گرفته ، سفارتارسال شده و ارسال نشده و… را در هر ساعت و مکانی مطلع باشند.

از سوی دیگر با اینی فای مشتریان بدون نیاز به ارتباط مستقیم با فروشندگان و صرف زمان زیاد برای دریافت اطلاعات محصول، نحوه پرداخت و ارسال کالا، می توانند فرایند خرید خود را سریعآ تکمیل کنند . با وجود امکانات اینی فای مانند انبارداری دقیق و درگاه پرداخت مستقیم، مشتریان، خریدی مطمئن و سریع را تجربه خواهند کرد.

3- محصولات چگونه در سایت هر فروشگاه قرار میگیرند؟

تمام عکس ها و پست های اینستاگرام فروشگاه ،در اپلیکیشن نمایش داده می شوند، با وارد کردن تعداد موجودی و قیمت آن پست به عنوان محصول در سایت فروشگاه قرار می گیرد.

4- فروشنده چگونه از انجام شدن خرید مطلع می شود؟

بعد از تکمیل خرید توسط خریدار یک پیامک برای فروشنده ارسال می شود و تکمیل شدن خرید را اطلاع میدهد که با مراجعه به اپلیکیشن،در قسمت پیگیری سفارشات مشخصات خریدار و محصول خریداری شده نمایش داده می شود.

5- لینک اینی فای را کجا باید قرار داد؟

لینک اینی فای را حتما باید در قسمت بیو اینستاگرام ، در قسمت وب سایت قرار داد. هم چنین می توانید لینک اختصاصی مربوط به فروشگاه اینستاگرامی خود را در تمام شبکه های اجتماعی قرار دهید.

6- پرداخت به فروشگاه چگونه انجام میشود؟

مجموع فروش روزانه هر فروشگاه از طریق شماره شبا که توسط فروشنده در قسمت اطلاعات مالی اپلیکیشن وارد شده است، هر شب ساعت 12 واریز می گردد.

7- هزینه های استفاده از نرم افزار به چه صورت است؟

استفاده از نرم افزار یک ماه اول به صورت کاملا رایگان است و بعد از یک ماه نسبت به موجموع فروش روزانه کارمزد کسر می شود.نهایت کارمزد 2 % و برای فروش زیر 500 هزار تومان می باشد.که با افزایش مجموع فروش روزانه کارمزد کمتر خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟